Yhteystiedot

Yhteystiedot Hallitukseen:

Tina Hilck, Toiminnanjohtaja, Yhteistyöasiat, Tapahtumat

tina.hilck@turunseudunmamit.fi

 

Ria Ruuska,  Yhdistyksen puheenjohtaja, Hyväntekeväisyys

ria.ruuska@turunseudunmamit.fi

 

Riikka-Kristiina Anto, Jäsenasiat

riikka-kristiina.anto@turunseudunmamit.fi

 

Marjo Varin, Tiedotus

marjo.varin@turunseudunmamit.fi

 

Eveliina Nurmi, lakiasiat

eveliina.nurmi@turunseudunmamit.fi

 

Mira Rantalankila, Tiedotus

mira.rantalankila@turunseudunmamit.fi

 

Jenny Äijälä, Rahastonhoitaja

jenny.aijala@turunseudunmamit.fi

 

 

 

Yhteystiedot Facebook-ryhmän ylläpidon henkilöihin:

 

Ylläpito : yllapito@turunseudunmamit.fi

 

Käsityörinki Arja Lukka & Mira Rantalankila:

kasityot@turunseudunmamit.fi

Liikunta/ Katja Nyman

liikunta@turunseudunmamit.fi

Turun Seudun Mamien Kirppis : kirppis@turunseudunmamit.fi